logo

MISTRZOSTWA POLSKI 2016

JUNIORZY STARSI 2015/16U20
Półfinały12-14.02.2015
GRUPA I
ZIELONA GÓRA

1. Asseco Gdynia 1-0
2. SKM Zastal Z. Góra 1-0
3. Rosa Sport Radom 0-1
4. AZS AGH Kraków 0-1


12.02.2015 (piątek)
11:30 ASS-AGH 81:51
13:45 ROS-SKM 66:82

13.02.2015 (sobota)
16:00 ASS-ROS
18:15 SKM-AGH

14.02.2015 (niedziela)
10:00 AGH-ROS
12:15 SKM-ASS
GRUPA II
BYDGOSZCZ

1. Śląsk Wrocław 1-0
2. Astoria Bydgoszcz 1-0
3. Basket Kwidzyn 0-1
4. Wisła Kraków 0-1


12.02.2015 (piątek)
15:00 ŚLĄ-WIS 92:51
17:30 AST-KWI 105:77

13.02.2015 (sobota)
13:30 KWI-WIS
16:00 ŚLĄ-AST

14.02.2015 (niedziela)
11:30 KWI-ŚLĄ
14:00 WIS-AST
GRUPA III
WAŁBRZYCH

1. Trefl Sopot 1-0
2. Biofarm BJ Poznań 1-0
3. Ochota Warszawa 0-1
4. Górnik Wałbrzych 0-1


12.02.2015 (piątek)
16:00 BIO-OCH 62:58
18:30 TRE-GÓR 79:53

13.02.2015 (sobota)
15:00 BIO-TRE
17:30 GÓR-OCH

14.02.2015 (niedziela)
10:00 OCH-TRE
12:30 GÓR-BIO
GRUPA IV
KUTNO

1. WKK Wrocław 1-0
2. Pro-Basket Kutno 1-0
3. Polonia Warszawa 0-1
4. MKS Dąbrowa G. 0-1


12.02.2015 (piątek)
15:30 WKK-DĄB 80:46
18:00 POL-PRO 62:77

13.02.2015 (sobota)
13:00 POL-WKK
15:30 DĄB-PRO

14.02.2015 (niedziela)
11:30 DĄB-POL
14:00 PRO-WKK
PUNKTY
1. Kiwilsza (WKK) 27,0
2. Ponitka (SKM) 25,0
3. Musiał (ŚLĄ) 24,0

ZBIÓRKI
1. Nowakowski (OCH) 15,0
2. Palmowski (AGH) 13,0
    Lewandowski (PRO)
3. Stopierzyński (ROS) 11,0
    Poznański (PRO)

ASYSTY
1. Sobczak (PRO) 10,0
2. Wydra (ROS) 9,0
3. Stankowski (BIO) 8,0
    K. Zywert (SKM)

EVAL
1. Kiwilsza (WKK) 35,0
2. Ponitka (SKM) 29,0
3. Jankowski (ASS) 27,0

Ćwierćfinały29-31.01.2016

GRUPA I
WROCŁAW

1. WKK Wrocław 3-0
2. Ochota Warszawa 2-1
3. MKS MOS Konin 1-2
4. SSK KMT Kobylnica 0-3


29.01 (piątek)
15:00 KON-OCH 56:71
17:30 WKK-SSK 96:68

30.01 (sobota)
15:00 OCH-SSK 58:52
17:30 WKK-KON 72:34

31.01 (niedziela)
11:00 SSK-KON 75:78
13:30 OCH-WKK 58:95

GRUPA II
KRAKÓW

1. SKM Zastal Z. Góra 3-0
2. Wisła Kraków 2-1
3. TKM Włocławek 1-2
4. Obra Kościan 0-3


29.01 (piątek)
16:00 TKM-SKM 72:99
18:15 WIS-OBR 72:52

30.01 (sobota)
15:00 SKM-OBR 65:41
17:15 WIS-TKM 93:59

31.01 (niedziela)
10:00 OBR-TKM 51:74
12:15 SKM-WIS 68:43

GRUPA III
WAŁBRZYCH

1. Rosa Sport Radom 3-0
2. Górnik Wałbrzych 2-1
3. Kotwica Kołobrzeg 1-2
4. MKS Zabrze 0-3


29.01 (piątek)
13:00 ROS-GÓR 79:72
19:30 ZAB-KOT 61:73

30.01 (sobota)
14:30 ROS-ZAB 98:39
17:00 KOT-GÓR 59:87

31.01 (niedziela)
10:00 KOT-ROS 56:69
12:30 GÓR-ZAB 96:80

GRUPA IV
BYDGOSZCZ

1. Astoria Bydgoszcz 3-0
2. AZS AGH Kraków 2-1
3. MKKS Rybnik 1-2
4. Start Lublin 0-3


29.01 (piątek)
15:00 AGH-RYB 70:57
17:30 AST-STA 107:33

30.01 (sobota)
13:30 RYB-STA 82:45
16:00 AST-AGH 71:49

31.01 (niedziela)
11:30 STA-AGH 68:88
14:00 RYB-AST 61:77

GRUPA V
KUTNO

1. Basket Kwidzyn 3-0
2. Pro-Basket Kutno 2-1
3. Stal Stalowa Wola 1-2
4. Legia Warszawa 0-3


29.01 (piątek)
15:30 KWI-PRO 93:63
18:00 STL-LEG 65:58

30.01 (sobota)
13:00 STL-KWI 75:76
15:30 PRO-LEG 89:67

31.01 (niedziela)
11:30 LEG-KWI 68:78
14:00 PRO-STL 71:51
GRUPA VI
DĄBROWA GÓRNICZA

1. Trefl Sopot 3-0
2. MKS Dąbrowa G. 2-1
3. Siarka Tarnobrzeg 1-2
4. Kadet Oświęcim 0-3


29.01 (piątek)
15:45 SIA-TRE 60:70
18:00 DĄB-KAD 85:59

30.01 (sobota)
14:00 TRE-KAD 115:30
16:15 DĄB-SIA 88:48

31.01 (niedziela)
12:00 TRE-DĄB 83:73
14:15 KAD-SIA 73:82

PUNKTY
1. Lasota (KOT) 24,7
2. M. Zywert (SSK) 24,3
    Durski (GÓR)
3. Pawlak (PRO) 21,7
    Grzegorzewski (ZAB)

ZBIÓRKI
1. Dziewa (KON) 13,3
2. Żaczek (WIS) 12,7
3. Grocki (RYB) 11,3
    Ćwieląg (ZAB)

ASYSTY
1. Sobczak (PRO) 8,7
2. Zaguła (STL) 7,0
3. Wąsowicz (SSK) 6,7

EVAL
1.Grzegorzewski (ZAB) 31,3
2. Fatz (AST) 28,7
3. Durski (GÓR) 26,3

Koszyki (ćwierćfinały)Terminarz
KOSZYK 1

Astoria Bydgoszcz
MKS Dąbrowa Górnicza
Wisła Kraków
Stal Stalowa Wola
WKK Wrocław
Rosa Sport Radom
KOSZYK 2

Basket Kwidzyn
MKS MOS Konin
TKM Włocławek
MKS Zabrze
AZS AGH Kraków
Siarka Tarnobrzeg
KOSZYK 3

SKM Zastal Z. Góra
Ochota Warszawa
Trefl Sopot
Kotwica Kołobrzeg
Pro-Basket Kutno
MKKS Rybnik
KOSZYK 4

UKS Kadet Oświęcim
Start Lublin
Górnik Wałbrzych
Legia Warszawa
SSK KMT Kobylnica
Obra Kościan
LOSOWANIE
18.01.2016

ORGANIZATORZY
20.01.2016

TURNIEJE
29-31.01.2016

Koszyki (półfinały)Terminarz
KOSZYK 1

WKS Śląsk Wrocław
Polonia Warszawa
Asseco Gdynia
Biofarm BJ Poznań
KOSZYK 2

Astoria Bydgoszcz
Trefl Sopot
WKK Wrocław
Rosa Sport Radom
KOSZYK 3

SKM Zastal Z. Góra
Basket Kwidzyn
MKS Dąbrowa Górn.
Górnik Wałbrzych
KOSZYK 4

Wisła Kraków
Pro-Basket Kutno
AZS AGH Kraków
Ochota Warszawa
LOSOWANIE
01.02.2016

ORGANIZATORZY
03.02.2016

TURNIEJE
12-14.02.2016

Rozgrywki strefoweTerminarz

WROCŁAW

1. WKS Śląsk Wrocław
2. WKK Wrocław
3. SKM Zastal Z. Góra
4. Górnik Wałbrzych
WARSZAWA

1. Polonia Warszawa
2. Rosa Sport Radom
3. Ochota Warszawa
4. Legia Warszawa
GDAŃSK

1. Asseco Gdynia
2. Basket Kwidzyn
3. Trefl Sopot
4. SSK KMT Kobylnica
POZNAŃ

1. Biofarm BJ Poznań
2. MKS MOS Konin
3. Kotwica Kołobrzeg
4. Obra Kościan

BYDGOSZCZ

1. Astoria Bydgoszcz
2. TKM Włocławek
3. Pro-Basket Kutno
KATOWICE

1. MKS Dąbrowa Górnicza
2. MKS Zabrze
3. MKKS Rybnik
KRAKÓW

1. Wisła Kraków
2. AZS AGH Kraków
3. UKS Kadet Oświęcim
RZESZÓW

1. Stal Stalowa Wola
2. Siarka Tarnobrzeg
3. Start Lublin


ĆWIERĆFINAŁY
29-31.01.2016

PÓŁFINAŁY
12-14.02.2016

FINAŁY
24-28.02.2016
(Dolnośląskie)

URODZINY
NAJNOWSZE TEKSTY
photo2016-01-12tnARTYKUŁ
"Matczak? To jakiś ewenement. Gość wie, czego chce"

photo2016-01-04tnWIDEO
Kacper Borowski atakuje

photo2016-01-04tnWIDEO
Marek Zywert 2x3

photo2016-01-02tnWIDEO
Jakub Motylewski blok

photo2016-01-01tnWIDEO
Przemysław Żołnierewicz mix vs King Wilki Morskie Szczecin

photo2015-12-21tnWIDEO
Trefl U21 (Trefl Sopot - Start Lublin)

photo2015-11-25tnARTYKUŁ
Szeregowy Wadowski, co ekstraklasy się nie boi

photo2015-11-24tnWYWIAD
Jakub Fiszer: Wierzę w mój zespół i liczę na przełamanie


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

OBSERWUJ NAS
twitter
youtube
logo: Dariusz Ejkiewicz, site created by: Michał Świderski 2014-2015