logo

WYBIERZ KATEGORIĘ

JUNIORZY 2014/15U18
PółfinałyStatystyki
GRUPA I
OŚWIĘCIM

1. Rosa Sport Radom 1-0
2. Biofarm BJ Poznań 1-0
3. SKS Starogard Gd. 0-1
4. KS Niwa Oświęcim 0-1


17.04 (piątek)
16:00 BIO-SKS 78:61
18:30 ROS-NIW 89:72

18.04 (sobota)
16:00 ROS-BIO
18:30 SKS-NIW

19.04 (niedziela)
10:00 SKS-ROS
12:30 NIW-BIO
GRUPA II
PRUDNIK

1. WKK Wrocław 1-0
2. Polonia Warszawa 1-0
3. MKS Smyk Prudnik 0-1
4. Asseco Gdynia 0-1


17.04 (piątek)
15:00 WKK-ASS 95:44
17:00 SMY-POL 62:71

18.04 (sobota)
16:00 POL-ASS
18:00 WKK-SMY

19.04 (niedziela)
10:00 POL-WKK
12:00 ASS-SMY
GRUPA III
WARSZAWA

1. Siarka Tarnobrzeg 1-0
2. Górnik Wałbrzych 1-0
3. Trefl Sopot 0-1
4. Gim92 Ursynów 0-1


17.04 (piątek)
16:00 TRE-GÓR 74:84
18:15 SIA-GIM 73:55

18.04 (sobota)
12:30 TRE-SIA
14:45 GIM-GÓR

19.04 (niedziela)
10:00 GÓR-SIA
12:15 GIM-TRE
GRUPA IV
WROCŁAW

1. TKM Włocławek 0-1
2. Wisła Kraków 1-0
3. Śląsk Wrocław 0-1
4. MKS Dąbrowa G. 0-1


17.04 (piątek)
16:00 TKM-MKS 72:62
18:15 WIS-WKS 69:65

18.04 (sobota)
16:00 TKM-WIS
18:15 WKS-MKS

19.04 (niedziela)
10:00 MKS-WIS
12:15 WKS-TKM
PUNKTY
1. Durski (GÓR) 27,0
2. Wilk (WKK)/
Rycerz (SIA) 26,0

ZBIÓRKI
1. Ścibiorek (GIM) 18,0
2. Kurpisz (BIO)/
Szczypiński (MKS) 16,0

ASYSTY
1. Ciesielski (TRE) 10,0
2. Durski (GÓR) 7,0
3. Kobel (WKK)/
Rerak (ROS)/
Stankowski (BIO)/
Woźnik (SIA) 6,0

EVAL
1. Ścibiorek (GIM) 33,0
2. Wilk (WKK)/
Kiwilsza (WKK) 32,0


ĆwierćfinałyStatystyki
GRUPA I
GDYNIA

1. Gim92 Ursynów 3-0
2. Asseco Gdynia 2-1
3. Regis Wieliczka 1-2
4. MKKS Rybnik 0-3


16:00 REG-URS 67:81
18:15 ASS-RYB 64:56

12:30 URS-RYB 69:53
14:45 ASS-REG 71:64

10:00 RYB-REG 69:78
12:15 URS-ASS 79:60
GRUPA II
STAROGARD GDAŃSKI

1. SKS Starogard Gd. 2-0
2. Górnik Wałbrzych 2-0
3. MKS MOS Konin 1-2
4. Kadet Biała Podl. 0-3


16:00 GÓR-KAD 88:48
18:30 KON-SKS 65:73

15:00 GÓR-KON 73:65
17:30 SKS-KAD 80:53

11:00 KAD-KON 60:70
13:30 SKS-GÓR 63:60
GRUPA III
DĄBROWA GÓRNICZA

1. Polonia Warszawa 3-0
2. MKS Dąbrowa Gór. 2-1
3. Kasprowicz Inowr. 1-2
4. Stal Ostrów Wlkp. 0-3


16:30 POL-STA 75:53
18:45 MKS-KAS 99:66

10:00 KAS-STA 68:66
12:15 POL-MKS 86:79

10:00 KAS-POL 39:85
12:15 STA-MKS 37:55
GRUPA IV
ŁÓDŹ

1. Śląsk Wrocław 3-0
2. KS Niwa Oświęcim 2-1
3. ŁKS Łódź 1-2
4. Stal Stalowa Wola 0-3


17:00 ŁKS-NIW 59:76
19:30 STA-WKS 55:74

16:00 ŁKS-STA 51:49
18:15 WKS-NIW 64:46

10:00 NIW-STA 65:50
12:15 WKS-ŁKS 72:52
PUNKTY
1. Dziewa (KON) 25,0
2. Wysocki (URS) 23,7
3. Krzymiński(GÓR) 21,3

ZBIÓRKI
1. Dziewa (KON) 21,3
2. Itrich (ASS) 18,3
3. Grocki (RYB) 16,7

ASYSTY
1. Majchrzak (ASS) 4,7
2. Kierlewicz(POL)/
German (SKS)/
Koćma (MKS)/
Koczy (RYB) 4,3

EVAL
1. Dziewa (KON) 36,0
2. Wysocki (URS) 30,3
3. Itrich (ASS) 23,7


Rozgrywki strefoweTerminarz

WROCŁAW

1. WKK Wrocław
2. Górnik Wałbrzych
3. WKS Śląsk Wrocław


GDAŃSK

1. Trefl Sopot
2. Asseco Gdynia
3. SKS Starogard Gdański


WARSZAWA

1. Rosa Sport Radom
2. MKS Polonia Warszawa
3. UKS Gim92 Ursynów


BYDGOSZCZ

1. TKM Włocławek
2. ŁKS SMS MG13 Łódź
3. Kasprowicz Inowrocław




POZNAŃ

1. Biofarm BJ Poznań
2. MKS MOS Konin
3. Stal Ostrów Wlkp.


KATOWICE

1. MKS Smyk Prudnik
2. MKS Dąbrowa Górnicza
3. MKKS Rybnik


KRAKÓW

1. Wisła Kraków
2. Regis Wieliczka
3. Niwa Oświęcim


RZESZÓW

1. Siarka Tarnobrzeg
2. Stal Stalowa Wola
3. Kadet Biała Podlaska




ĆWIERĆFINAŁY
27-29.03.2015

PÓŁFINAŁY
17-19.04.2015

FINAŁY
6-10.05.2015
URODZINY
 18Jakub HELENIAK
(Asseco Gdynia)
 17Kamil GÓRSKI
(SKS Starogard Gdański)
NAJNOWSZE TEKSTY
photo2015-04-13tnWYWIAD
W USA nie ma taryfy ulgowej - rozmowa z Janem Grzelińskim

photo2015-04-10tnNEWS
Jarosław Zyskowski: Pierwsze miejsce Stelmetu nie jest dziełem przypadku

photo2015-04-10tnPOST
[U16] Turnieje ćwierćfinałowe

photo2015-04-10tnARTYKUŁ
Kto najczęściej sięga po młodych Polaków? (zestawienie)

photo2015-04-10tnNEWS
Marcin Piechowicz: Wywieraliśmy nieustanną presję

photo2015-04-08tnNEWS
Mikołaj Witliński: Występ pozostawia wiele do życzenia

photo2015-04-07tnWYWIAD
Jedziemy "na wojnę" - rozmowa z Marcinem Piechowiczem


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

OBSERWUJ NAS
twitter
youtube
logo: Dariusz Ejkiewicz, site created by: Michał Świderski 2014-2015