logo

MISTRZOSTWA POLSKI 2016MISTRZOSTWA EUROPY 2016

MISTRZOSTWA EUROPY U16 dyw. B 2016ME U16B
TurniejStatystyki
FAZA GRUPOWA

12.08POL-TUR49:73
13.08POL-GER58:75
15.08POL-CRO48:67
16.08POL-ESP67:96

FAZA O UTRZYMANIE
18.08POL-SRB73:82
19.08POL-BIH71:75
20.08POL-GRE85:74
SKŁAD

2Andrzej PLUTASG
3Wiktor RAJEWICZPG
4Paweł STRZĘPEKPG
5Kacper ROJEKSG
6Kacper WALCISZEWSKISG
7Bartłomiej PELCZARPG
8Sebastian WALDASF
9Szymon JANCZAKPF
10Filip DROZDOWSKIPF
11Grzegorz KAMIŃSKISF
12Przemysław GOŁEKSF
14Dominik GROTHC

TRENERZY
Daniel PUCHALSKI
Wojciech BOBLEWSKI
Maciej SZELĄGOWSKI
Maciej BRANDT
Alicja ALBECKA
PUNKTY
1. Pluta 13,3
2. Janczak 12,4
3. Rajewicz 7,9

ZBIÓRKI
1. Drozdowski 7,1
2. Janczak 5,1
3. Pluta 4,6

ASYSTY
1. Rajewicz 3,3
2. Pluta 3,1
3. Gołek 2,3

EVAL
1. Janczak 10,7
2. Pluta 8,7
3. Drozdowski 8,1

PrzygotowaniaTerminarz
SPARINGI

25.03POL-SVK70:63
26.03POL-CZE80:62
27.03POL-ESP58:93
15.04POL-FRA65:87
16.04POL-TUR49:70
17.04POL-CRO69:64
20-23.07POL-LTU
29.07-01.08Turniej (Włochy)
02-04.08POL-BEL
07-09.08POL-FRA

ME
12.08POL-TUR
13.08POL-GER
15.08POL-CRO
KADRA

PG
Radosław CHORAB180 cmMKS Dąbrowa Górnicza
Karol RADOŃ188 cmNiedźwiadki Przemyśl
Wiktor RAJEWICZ178 cmKKS Kobierzyce
Paweł STRZĘPEK185 cmNiedźwiadki Przemyśl
Marcin WORONIECKI178 cmTKM Włocławek
SG
Przemysław GOŁEK195 cmPivot Piastów
Arnold JANECZEK192 cmTerralfas Alicante
Bartosz KOSIOR184 cmNiedźwiadki Przemyśl
Bartłomiej PELCZAR180 cmStart Lublin
Andrzej PLUTA184 cmCDB Sevilla
Kacper ROJEK192 cmPiotrówka Radom
Kacper WALCISZEWSKI188 cmNiedźwiadki Przemyśl
Mikołaj WALCZAK187 cmPyra Poznań
Sebastian WALDA192 cmUKS Siódemka Trefl Sopot
SF
Grzegorz KAMIŃSKI194 cmSKS Starogard Gdański
Michał MOCHNACZ196 cmUKS Siódemka Trefl Sopot
Maciej NALEWAJ196 cmKasprowicz Inowrocław
PF
Filip DROZDOWSKI195 cmTKM Włocławek
Mikołaj KLESZCZ198 cmŁKS Łódź
Patryk PUŁKOTYCKI194 cmUKS Siódemka Trefl Sopot
C
Aleksander BALCEROWSKI201 cmLas Palmas De Gran Canaria
Dominik GROTH196 cmUKS Siódemka Trefl Sopot
Szymon JANCZAK200 cmNiedźwiadki Przemyśl
Szymon PRUSAK200 cmNiedźwiadki Przemyśl

TRENERZY
Daniel PUCHALSKI
Wojciech BOBLEWSKI
Maciej SZELĄGOWSKI
Maciej BRANDT
Alicja ALBECKA

13-21.02 Biała Podlaska (K)
21-23.03 Wałbrzych (K)
24-27.03 Słowacja (T)
13-17.04 Francja (T)
07-08.06 Warszawa (B)
01-07.07 Biała Podlaska (K)
13-19.07 Radom (K)
20-23.07 Radom (S)
26-28.07 Pruszków (K)
29.07-01.08 Włochy (T)
02-04.08 Radom (S)
07-09.08 Radom (K)
10-11.08 Radom (K)
12-20.08 Radom (ME)

B - Badania lekarskie
K - Konsultacje
S - Sparingi
T - Turniej
ME - Mistrzostwa Europy


URODZINY
 19Marcel PONITKA
(Stelmet Zielona Góra)

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

OBSERWUJ NAS
twitter
youtube
logo: Dariusz Ejkiewicz, site created by: Michał Świderski 2014-2015